Companii sud-coreene vor discuta cu autoritatile romane pentru contracte de 1,37 mld. Euro
Mai multe companii sud-coreene vor discuta marti cu autoritatile romane pentru a obtine contracte de investitii in centre de colectare/procesare a deseurilor in valoare totala de 2.000 miliarde woni (1,37 miliarde euro), potrivit postului sud-coreean de televiziune Arirang.
Guvernul din Coreea de Sud a invitat reprezentanti ai Ministerului Mediului pentru negocieri directe cu mai multe companii sud-coreene din domeniul energiei si alte sectoare conexe, in vederea unor contracte de constructii, se arata intr-un material publicat pe site-un Arirang.
Cititi mai multe pe www.mediafax.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












