Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Matei
Bogdan Angheluta
George Toader
Roxana Carcior

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.carcior@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Corina Tabaras
Print Sales Manager
 
Events Sales Manager
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0747497144; 031.825.62.36)
corina.tabaras@m.ro(0737 348 423)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nicolae Iorga, nr. 5, sector 1, Bucureşti
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Strada Nicolae Iorga 5, sector 1, Bucureşti
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Definiţia expatului Definiţia expatului

Să aduci cunoştinţe noi din alte ţări, să oferi o altă perspectivă asupra pieţei în care activezi şi să nu te transformi în „localnic” sunt câteva dintre responsabilităţile unui executiv expat, potrivit cehului Ondřej Šafář. Care sunt obiectivele sale la a doua venire În România, de data aceasta în rolul de country manager al grupului CEZ?

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
BREAKING NEWS! Anunţ ŞOC de la Olguţa Vasilescu: Ce se întâmplă cu ALOCAŢIILE  copiilor unor categorii de români BREAKING NEWS! Anunţ ŞOC de la Olguţa Vasilescu: Ce se întâmplă cu ALOCAŢIILE copiilor unor categorii de români
PREMIERĂ în România. Motivul ŞOC pentru care Protecţia Consumatorului închide cel mai mare lanţ de supermarketuri
ONE.ro
Amalia Enache, confesiuni dureroase: "M-a bântuit gândul că aş putea să-mi las copilul singur pe lume" Amalia Enache, confesiuni dureroase: "M-a bântuit gândul că aş putea să-mi las copilul singur pe lume"
Meghan Markle, primele fotografii cu burtica de gravidă. Ce mesaj emoţionant a transmis prin rochia aleasă
Fabuloasa viaţă a unei miliardare de 28 de ani. Preferă avionul privat şi mesele cu 18 feluri de mâncare
Descopera.ro
MAFIOTUL de o brutalitate cumplită care a ÎNGROZIT America. Enervat că primarul din Chicago nu i-a ascultat ordinul, l-a AZVĂRLIT  pe scările primăriei. În scurt timp a urmat ceva ÎNGROZITOR MAFIOTUL de o brutalitate cumplită care a ÎNGROZIT America. Enervat că primarul din Chicago nu i-a ascultat ordinul, l-a AZVĂRLIT pe scările primăriei. În scurt timp a urmat ceva ÎNGROZITOR
O DESCOPERIRE uriaşă dovedeşte că pe Pământ există o singură fiinţă NEMURITOARE. ''Este de când lumea''
GENERALUL român aprig la mânie care i-a bătut măr pe TURCI. Peste ani, SULTANUL şi-a trimis cel mai de încredere om să îi aducă ceva în semn de RESPECT
Go4it.ro
Cât costă MATE 20 PRO, telefonul HUAWEI care întrece iPhone din toate punctele de vedere Cât costă MATE 20 PRO, telefonul HUAWEI care întrece iPhone din toate punctele de vedere
În curând vom putea face ABONAMENT pentru cursele cu taxiul
HUAWEI a lansat telefoanul care pune IPHONE-ul la respect. Este cel mai performant de până acum
Csid.ro
Chimicalele din dulceţurile pe care le consumi zilnic Chimicalele din dulceţurile pe care le consumi zilnic
Boli contagioase: de unde poţi lua uşor virusuri şi bacterii
Soluţie bombă care te scapă de răceală

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.bmag.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi in această pagină.