Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Matei
Bogdan Angheluta
George Toader
Roxana Carcior

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.carcior@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Cenuşoiu
 
Director marketing Mediafax
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
Laura Drăgan
 
Brand Manager divizia Business Press
 

laura.dragan@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Livia Flăcău
Corina Tabaras
Print Sales Manager
 
Events Sales Manager
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
livia.flacau@m.ro (0724.67.57.20)
corina.tabaras@m.ro(0737 348 423)
oana.irimia@m.ro
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nicolae Iorga, nr. 5, sector 1, Bucureşti
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Strada Nicolae Iorga 5, sector 1, Bucureşti
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Personalitatea anului: Unicornul Personalitatea anului: Unicornul

Deşi bogat în evenimente de tot felul - fie ele economice, politice sau sociale - anul centenarului s-a remarcat mai degrabă prin reuşitele unor companii înfiinţate de români.

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
BREAKING NEWS! Emag a EXPLODAT! Anunţul halucinant care zguduie tot retailul online din România BREAKING NEWS! Emag a EXPLODAT! Anunţul halucinant care zguduie tot retailul online din România
Avertismentul APOCALIPTIC devine realitate: Vine CRIZA în 2019. Bomba va exploda întâi în China, şi va acoperi toată lumea cu cenuşă. O întreagă generaţie deja a fost ŞTEARSĂ
ONE.ro
Cum arată fiica Prinţesei Diana de care nu a ştiut nimeni. Asemănarea este impresionantă Cum arată fiica Prinţesei Diana de care nu a ştiut nimeni. Asemănarea este impresionantă
10 locuri musai de vizitat in Cluj
“Cine-i născut în ianuarie”…Află ce spune luna în care te-ai născut despre tine!
Descopera.ro
SAVANŢII ruşi au ''elucidat'' misterul Triunghiului Bermudelor. De ce dispar avioane şi nave în acel loc SAVANŢII ruşi au ''elucidat'' misterul Triunghiului Bermudelor. De ce dispar avioane şi nave în acel loc
''COACĂZELE'' găsite pe Marte îi uimesc pe savanţi. ''Sunt INTRIGAT de această descoperire''
Cercetătorii au descoperit un lucru ŞOCANT: ce le lipseşte copiilor născuţi prin CEZARIANĂ
Go4it.ro
Un IPHONE a salvat 8 oameni de la înec. Povestea INCREDIBILĂ a operaţiunii de salvare Un IPHONE a salvat 8 oameni de la înec. Povestea INCREDIBILĂ a operaţiunii de salvare
Iată cum arată primul telefon HUAWEI cu patru camere foto. Promite să fie CEL MAI PERFORMANT de pe piaţă
Cumpărătorii de IPHONE sunt nemulţumiţi. Compania APPLE chemată în judecată pentru reclamă mincinoasă
Csid.ro
Bradul de Crăciun: natural sau artificial? Ce avantaje şi dezavantaje are fiecare Bradul de Crăciun: natural sau artificial? Ce avantaje şi dezavantaje are fiecare
Principii ale alimentaţiei sănătoase la copii - cele mai bune surse de nutrienţi
Şorici de porc: calorii, beneficii şi contraindicaţii

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.bmag.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi in această pagină.