Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Matei
Bogdan Angheluta
George Toader
Roxana Carcior

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.carcior@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Corina Tabaras
Print Sales Manager
 
Events Sales Manager
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0747497144; 031.825.62.36)
corina.tabaras@m.ro(0737 348 423)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nicolae Iorga, nr. 5, sector 1, Bucureşti
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Strada Nicolae Iorga 5, sector 1, Bucureşti
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

„Un lider nu se formează. Ai stofă de lider sau nu" „Un lider nu se formează. Ai stofă de lider sau nu"

​Dacă ar putea da timpul înapoi, Mădălin Mihailovici ar alege să fie chirurg, însă de zece ani activează în cadrul companiei Veolia România, al cărei CEO a devenit anul trecut. în paralel, face parte din corpul profesoral al universitĂţii tehnice de construcţii bucureşti. dacă În mediul academic a intrat în urmă cu peste un sfert de secol, domeniul hidrotehnic i-a fost familiar încă din copilărie, prin prisma meseriei tatălui său. Este pasionat de maşini şi fotbal şi spune că iubeşte apa. Care este povestea sa şi cum a ajuns să ocupe poziţia de lider al unuia dintre principalii furnizori de apă, energie şi canalizare din piaţa locală?

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
S-A TERMINAT!! TOŢI românii care au cumpărat maşini second hand vor fi VERIFICAŢI de ANAF. Fiscul începe operaţiunea ”XENON” S-A TERMINAT!! TOŢI românii care au cumpărat maşini second hand vor fi VERIFICAŢI de ANAF. Fiscul începe operaţiunea ”XENON”
LOVITURĂ URIAŞĂ: Unul dintre cele mai mari branduri de magazine DISPARE total din piaţă. TOATE magazinele se vor ÎNCHIDE
ONE.ro
Drama neştiută a lui Kinga Sebestyen. ”Medicii mi-au spus că risc să agravez problema şi pot rămâne fără vedere sau auz” Drama neştiută a lui Kinga Sebestyen. ”Medicii mi-au spus că risc să agravez problema şi pot rămâne fără vedere sau auz”
Emil Rengle, mesaj emoţionant privind referendumul. ”Iubirea nu se votează”
Moise Guran a făcut împrumut la bancă şi a jucat toţi banii la bursă: „În 7 ani, de la 50 de milioane de lei vechi...
Descopera.ro
VIDEO - Un FENOMEN misterios are loc în România şi îi contrariează pe pe toţi cei care îl văd. La 7.000 de km depărtare, în SUA, se întâmplă acelaşi lucru. ''Nu am mai văzut asta în viaţa mea!'' Inclusiv savanţii au fost derutaţi VIDEO - Un FENOMEN misterios are loc în România şi îi contrariează pe pe toţi cei care îl văd. La 7.000 de km depărtare, în SUA, se întâmplă acelaşi lucru. ''Nu am mai văzut asta în viaţa mea!'' Inclusiv savanţii au fost derutaţi
ZONA din România unde temperatura va ajunge la 50 de grade. ANUNŢ de ultimă oră al climatologilor
În PREMIERĂ glactică, japonezii au reuşit să aterizeze cu două nave pe un ASTEROID şi au trimis şi imagini. ''Este un moment ISTORIC, ne răspunde la marea întrebare a OMENIRII''
Go4it.ro
Crezi că ştii limba engleză? Noul dicţionar include cuvinte pe care nu le-ai auzit niciodată! Crezi că ştii limba engleză? Noul dicţionar include cuvinte pe care nu le-ai auzit niciodată!
Cum să foloseşti WAZE direct pe ecranul din maşină folosind un IPHONE
Telefonul HUAWEI de care APPLE se sperie. Promite performanţă mai bună la un preţ mai mic
Csid.ro
Ceaiul verde: cum îl alegem ca să fie eficient Ceaiul verde: cum îl alegem ca să fie eficient
Cătina, ginseng românesc: beneficii VIDEO
Dislipidemie: cauze şi tratament

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.bmag.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi in această pagină.