Ion Stan, fost deputat PSD, repartizat de BP al Camerei în Comisia pentru românii din afara graniţelor ţării
Deputatul independent Ion Stan, fost PSD, a fost repartizat, marţi, de Biroul Permanent al Camerei Deputaţilor în Comisia pentru românii din afara graniţelor ţării.
Stan a cerut Biroului Permanent să facă parte dintr-o comisie permanentă pentru a activa ca parlamentar independent.
Ion Stan a demisionat din PSD, după ce Camera Deputaţilor a respins cererea procurorilor privind încuviinţarea arestării preventive a sa.
Cititi mai multe pe www.mediafax.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












