Comenzile fabricilor germane au depăşit nivelurile prepandemie în octombrie
Comenzile fabricilor din Germania au crescut pentru a şasea lună consecutiv în octombrie şi au depăşit nivelurile de dinaintea crizei, semn de rezistenţă în creştere a sectorului manufacturier în faţa pandemiei, relatează Bloomberg. Cererea a avansat cu 2,9%, de aproape două ori peste estimările economiştilor.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












