Ultimul tren cu dobanzi de 10%, gata de plecare
Cei care vor sa mai prinda trenul dobanzilor de peste 10% trebuie sa se grabeasca. In prezent, doar trei dintre bancile de pe piata mai practica o dobanda de peste 10% la depozitele in lei cu scadenta la trei luni. Marfin Bank, controlata de grecii cu acelasi nume, RBS si Millennium Bank anunta o dobanda fixa de 10,25%.
Pana ieri lider in topul bancilor cu cele mai mari dobanzi la depozitele in lei la trei luni, Millennium Bank, detinuta de portughezii cu acelasi nume, a redus astazi dobanda cu 0,75%, de la 11%.
Cititi mai multe pe www.zf.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












