Udrea a lansat la Shanghai brandul turistic al Romaniei. Vezi aici cum arata noul logo de tara!
Ministrul Turismului, Elena Udrea, a lansat joi la Shanghai brandul turistic al Romaniei, cu sloganul "Explore the Carpathian garden".
Brandul a fost lansat in prezenta a catorva sute de persoane, majoritatea romani.
Lansarea imaginii si logo-ului brandului a fost precedata de un concert al naistului Gheorghe Zamfir, care si-a inceput recitalul cu doua piese din repertoriul international, "Lonely Shepherd" si "El condor pasa". Dupa acestea au urmat cateva doine, fara acompaniament, recitalul incheindu-se cu "Ciocarlia".
Cititi mai multe pe www.mediafax.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












