Preşedintele Consiliului UE, Herman Van Rompuy, se declară "foarte bucuros" de realegerea lui Barack Obama
Preşedintele Consiliului Uniunii Europene, Herman Van Rompuy, s-a declarat "foarte bucuros", miercuri, de realegerea preşedintelui Barack Obama.
"Foarte bucuros de realegerea preşedintelui Obama", a scris Van Rompuy în olandeză pe contul său de Twitter, înainte de alte două mesaje în olandeză şi franceză: "Bucuros de alegerea preşedintelui Obama".
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












