Liviu Dragnea: În tot parlamentul e frig. Este din cauza ferestrelor
Preşedintele Camerei Deputaţilor, Liviu Dragnea, a declarat, luni, că ”în tot parlamentul e frig” din cauza ferestrelor, dar că nu există bani în buget pentru schimbarea acestora.
”În tot Parlamentul e frig. Soluţii există. Din cauza ferestrelor (este frig - n.r.). La orice fereastră din această clădire este un curent incredibil şi când este frig şi vânt foarte puternicca acum, aproape este imposibil de stat”, a declarat Liviu Dragnea.
Întrebat dacă schimbarea ferestrelor este o variantă, Dragnea a spus: ”Eu nu cred că noi avem posibilitatea în buget să dăm drumul la o asemenea investiţie. Sincer. Pe de altă parte, e greu de stat, dar asta e”.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












