De ce contestă Bill Gates criptomonedele
Bill Gates nu pare să fie un fan al criptomonedelor: într-un răspuns la secţiunea „Întreabă-mă orice” de pe site-ul Reddit, fondatorul Microsoft şi al doilea cel mai bogat om din lume spune că părerea sa este că anonimitatea din spatele criptomonedelor „nu este un lucru bun”, scrie site-ul oficial al Forumului Economic Mondial.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












