Cum arată PASAJUL Mihai Bravu, deschis circulaţiei duminică
Primul pod al noului pasaj Mihai Bravu-Splaiul Unirii din Capitală, care permite circulaţia dinspre Calea Văcăreşti (Piaţa Sudului) către Mihai Bravu, a fost inaugurat, duminică, în timp ce lucrările la cel de-al doilea pod sunt în desfăşurare.
Primarul general al Capitalei, Sorin Oprescu, prezent la inaugurare, a spus că prin acest proiect de infrastructură se închide inelul de circulaţie în partea de sud-est a oraşului.
Cititi mai multe pe www.mediafax.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












