Ca-n filme: Un bărbat a intrat cu MACETA într-un casino din Timişoara cerând banii din casa de marcat
Un tânăr în vârstă de 28 de ani a intrat, miercuri, într-un casino din Timişoara şi a ameninţat un angajat cu o macetă să-i dea toţi banii din casa de marcat, dar a fugit în momentul în care a fost apăsat butonul de panică.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












