Boris Johnson a intrat în autoizolare
Boris Johnson este din nou în autoizolare, după ce a intrat în contact cu o persoană confirmată pozitiv cu COVID-19. Premierul britanic nu are simptome şi va continua să lucreze de acasă, potrivit unui document oficial.
Johnson a fost informat de către Serviciul Naţional de Sănătate că ar trebui să se izoleze pentru că s-a întâlnit cu un grup de parlamentari, dintre care unul fusese testat pozitiv.
Boris Johnson a fost infectat cu coronavirus în aprilie, atunci când a fost şi internat în spital.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












