Simona Halep: I-am spus lui Ion Ţiriac să nu mă lovească, pentru că se uită toată lumea la noi
Simona Halep a fost exuberantă la conferinţa de presă organizată la Roland Garros, după victoria cu Elina Svitolina.
Pe lângă impresiile despre meciul în care a revenit senzaţional, constănţeanca a dezvăluit că la final a avut o discuţie savuroasă cu Ion Ţiriac.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












