Naşul TV a rămas fără "Naş" – Radu Moraru destituit din toate funcţiile deţinute la postul TV
Consiliul de Administraţie al postului Naşul TV a anunţat, printr-un comunicat, că Radu Moraru (aka "Naşul" a fost destituit din toate funcţiile deţinute în cadrul postului.
"Începând cu data de 11.10.2017, Radu Moraru a fost destituit din toate funcţiile deţinute la Naşul TV şi la firma "Naşul, Prietenii de Pretutindeni şi Asociaţii" SA deţinătoare a licenţei tv, conform hotărârii A.G.A. din 02.06.2017 şi a hotărârii executorii a Tribunalului Bucureşti nr. 160/29.09.2017.
Citiţi mai multe pe www.mediafax.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












