Adevărata BOMBĂ POLITICĂ a acestei ierni. „PSD şi-a dat foc singur la valiză”
Modul politic sinucigaş în care a acţionat PSD în nici o lună de la preluarea guvernării demonstrează încă o dată că acest partid, acum condus de Liviu Dragnea, suferă în continuare de sindromul micului dictator care crede că soarele se învârte în jurul lui. O aroganţă care l-a costat mult, dar de care nu s-a lecuit de fel. E clar că nu a învăţat nimic din lecţia de la alegerile prezidenţiale din 2014. Faptul că 60% dintre români nu au ieşit la vot nu înseamnă că oamenii ăştia sunt morţi. Sunt cum se poate de vii şi reacţionează atunci când se simt ameninţaţi şi furaţi. S-au simţit în 2014, s-au simţit şi acum.
Află aici care e adevărata BOMBĂ POLITICĂ a acestei ierni. „PSD şi-a dat foc singur la valiză”
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












