„A mers prea departe!” Veste proastă pentru prezentatorul TV Cătălin Măruţă, după scandalul de marţi de la Pro TV. Decizia i-a fost comunicată în urmă cu puţin timp
Cu o viteză fără precedent, CNA, instituţia care supraveghează ce fac televiziunile din România, s-a autosesizat după emisiunea de marţi seara de pe PRO TV, moderată de Cătălin Măruţă. A mers prea departe prezentatorul?
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












