Primul roman care "a dat in judecata" taxa auto va primi banii inapoi!
Curtea de Apel din Timisoara i-a dat dreptate barbatului din Arad
Sentinta pronuntata ieri de Curtea de Apel Timisoara este definitiva si irevocabila.
Amanunte pe www.protv.ro
Amanunte pe www.protv.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
/articolul-zilei/pro-tv/primul-roman-care-a-dat-in-judecata-taxa-auto-va-primi-banii-inapoi-2404357
2404357
comments powered by Disqus











