Şeful Orange România despre moartea lui Steve Jobs: Am pierdut un geniu
Ziua în care a murit liderul Apple Steve Jobs este una "tristă" pentru întreaga industrie IT&C, care "a pierdut un geniu", a declarat joi, într-o conferinţă de presă, Jean-Francois Fallacher, directorul executiv al celui mai mare operator de telefonie mobilă de pe piaţă, citat de ZF.
"Steve Jobs a fost un geniu şi un model pentru multă lume", a spus şeful Orange România, potrivit ZF.
Cofondatorul şi fostul şef al companiei Apple, Steve Jobs, a decedat miercuri, la vârsta de 56 de ani, după o luptă îndelungată cu o formă rară de cancer pancreatic, transmite Reuters. Decesul lui Jobs a fost anunţat de conducerea Apple într-o declaraţie difuzată miercuri seara.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












