Când toată lumea era cu ochii pe Ponta, Iohannis a trimis la Monitorul Oficial următorul decret
Preşedintele Klaus Iohannis a promulgat, vineri, o lege pe care a reprimit-o de la Parlament după ce a cerut ca aceasta să fie reexaminată, demersul său fiind respins de Legislativ.
Potrivit unui comunicat de presă al Administraţiei Prezidenţiale, şeful statului a semnat, vineri, decretul privind promulgarea Legii pentru modificarea şi completarea Legii nr. 46/2008.
CE LEGE A PROMULGAT VINERI PREŞEDINTELE KLAUS IOHANNIS
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












