Dobanda de 10%, momeala bancilor pentru a atrage leii
Bancherii au majorat puternic dobanzile la depozite si conturi de economii
Foamea de lei impinge tot mai multe banci sa ofere dobanda de 10% la depozitele in lei si chiar sa-si premieze cu bani clientii care economisesc in lunile urmatoare.
Detalii pe www.zf.ro
Detalii pe www.zf.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
/articolul-zilei/zf-ro/dobanda-de-10-momeala-bancilor-pentru-a-atrage-leii-2548463
2548463
comments powered by Disqus











