Dobanda de 10%, momeala bancilor pentru a atrage leii

Postat la 14 aprilie 2008 11 afişări

Bancherii au majorat puternic dobanzile la depozite si conturi de economii

Foamea de lei impinge tot mai multe banci sa ofere dobanda de 10% la depozitele in lei si chiar sa-si premieze cu bani clientii care economisesc in lunile urmatoare.

Detalii pe www.zf.ro

Urmărește Business Magazin

/articolul-zilei/zf-ro/dobanda-de-10-momeala-bancilor-pentru-a-atrage-leii-2548463
2548463
comments powered by Disqus
COVER STORY. România dintre cod şi strategie: cum a ajuns Accenture să construiască de aici proiecte care influenţează industrii globale

Preluarea fără cost a materialelor de presă (text, foto si/sau video), purtătoare de drepturi de proprietate intelectuală, este aprobată de către www.bmag.ro doar în limita a 250 de semne. Spaţiile şi URL-ul/hyperlink-ul nu sunt luate în considerare în numerotarea semnelor. Preluarea de informaţii poate fi făcută numai în acord cu termenii agreaţi şi menţionaţi in această pagină.