De ce s-a dus Mercedes in Ungaria
Romania a venit cu machete, ungurii au prezentat autostrazile construite
Romania a ratat atragerea concernului auto german Daimler pentru constructia unei fabrici de 800 mil. euro, nemtii optand dupa mai multe luni de analiza pentru amplasarea noii capacitati de productie in Ungaria, la 80 km de Budapesta.
Cititi mai multe despre argumentele care au facut pe Daimler sa aleaga Ungaria pe www.zf.ro
Cititi mai multe despre argumentele care au facut pe Daimler sa aleaga Ungaria pe www.zf.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro
/articolul-zilei/zf-ro/de-ce-s-a-dus-mercedes-in-ungaria-2720751
2720751
comments powered by Disqus











