Un fost candidat la Presedintia Romaniei a oferit 20 milioane de euro pentru Steaua!
In vara acestui an, Gigi Becali a fost contactat telefonic de catre un fost candidat la Presedintia Romaniei transmitandu-i ca doreste sa cumpere Steaua! Este vorba de Marian Milut, ce ocupa functia de presedinte al Partidului National Taranesc Crestin-Democrat, fiind totodata si presedinte al Uniunii Nationale a Patronatului Roman.
Suma pentru care s-a negociat a fost de 20 de milioane de euro, dar Gigi Becali a intrerupt brusc negocierile, declarand ca Steaua nu e de vanzare!
Cititi mai multe pe www.prosport.ro
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












