Statele Unite, ameninţate cu RĂZBOIUL! "Nu mai suntem în trecut, când trebuia să contracarăm armele nucleare americane cu puştile"
Statele Unite au primit o ameninţare cu războiul.
"Nu mai suntem ceea ce eram în trecut, când trebuia să contracarăm armele nucleare americane cu puştile", a declarat un oficial. Acesta a adăugat că, în prezent, "suntem puterea invincibilă, echipată cu cele mai recente mijloace ofensive şi defensive, necunoscute de restul lumii".
VEZI AICI CE ŢARĂ A AMENINŢAT SUA CU RĂZBOIUL
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












