Năstase: "Pentru mine, ziua de astăzi este TRISTĂ. Sper ca Andrei şi Mihnea să aibă mai puţine regrete şi motive de nostalgie"
Fostul premier Adrian Năstase a scris pe blogul său, la trei ani de la tentativa de sinucidere, că priveşte în urmă şi încearcă să înţeleagă mâna destinului, care atunci a hotărât altceva decât ce voia el, arătând că ziua de 20 iunie este tristă şi la fel de cenuşie ca ultimii trei ani.
Adrian Năstase mai spune că i se pare că Traian Băsescu a avut dreptate recent când a spus că "cine sapă groapa altuia cade singur în ea".
CE A SCRIS ADRIAN NĂSTASE PE BLOGUL SĂU
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












