În ziua în care Victor Ponta s-a întors în România, la Monitorul Oficial a fost trimis următorul document. Klaus Iohannis a fost de acord
În ziua în care Victor Ponta a revenit în ţară, după cele peste trei săptămâni petrecute în Turcia, la Monitorul Oficial a fost transmis un document, al cărui conţinut a fost ţinut secret până acum. Preşedintele Klaus Iohannis a fost de acord cu decizia, pe care marea majoritate a calificat-o drept una pripită şi nedreaptă.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












