Citatul săptămânii. Ömer Tetik, CEO, Banca Transilvania: În ultimii 10-15-20 de ani am crescut prin consum, iar acum România se schimbă şi trecem la o economie bazată pe producţie, industrializare şi investiţii în infrastructură
„În ultimii 10-15-20 de ani am crescut prin consum, iar acum România se schimbă şi trecem la o economie bazată pe producţie, industrializare şi investiţii în infrastructură. Cererea în zona companiilor mici sau în retail este mai scăzută, dar asta nu înseamnă că a dispărut.“
Ömer Tetik, CEO, Banca Transilvania
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
-
Cu ce au greşit corporatiştii care se înghesuie în metrou în fiecare zi ca să ajungă la timp la birou, cu ce au greşit antreprenorii şi companiile că au o afacere din care plătesc taxe şi impozite, ca să fie loviţi în faţă de o asemenea sfidare a celor care au pe mână puterea politică şi au dus România într-un asemenea haos politic şi social?
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












