''Tratamentele'' extreme practicate în urmă cu mai puţin de 100 de ani. Zece imagini tulburătoare
Ar trebui să fim mai recunoscători faţă de medicina secolului XXI.
Gândul că ne-am putea îmbolnăvi, că am fi nevoiţi să mergem la medic sau să facem un tratament neplăcut ne supără de cele mai multe ori.
Cu toate acestea, ar trebui să fim mai recunoscători faţă de medicina secolului XXI. Asta pentru că tratamentele au devenit mult mai confortabile atât pentru pacienţi, cât şi pentru medici.
Mai jos vedeţi tratamentele vechi pe care le îndurau oamenii în trecut, precum şi ”instrumentele” de care se bucurau medicii.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












