Nu mai e NICIO SCĂPARE. Toţi şoferii din România au fost puşi în faţa faptului împlinit. Decizia a fost luată şi anunţată oficial de Guvern
Toţi şoferii din România primesc o veste proastă. Dacă cineva îşi închipuia că va putea scăpa, o nouă lege schimbă radical regulile şi are aprobarea Guvernului. Decizia a fost luată şi anunţată oficial.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












