Întâmplare tragi-comică in Capitală, o femeie şi-a parcat maşina peste noapte în mijlocul intersecţiei. Ce amendă a primit şi după câte ore a mutat maşina
Poliţiştii din Capitală au amendat o femeie în vârstă de 29 de ani după ce duminică noapte şi-a lăsat autoturismul parcat pe carosabil, la intersecţia străzilor 11 iunie şi Bulevardul Mărăşti, timp de aproximativ 8 ore. Maşina a fost parcată ulterior regulamentar, dimineaţă.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












