Carmen Iohannis, la urne în Sibiu: Vă invit pe toţi la vot
Soţia preşedintelui Klaus Iohannis, Carmen, a votat la o secţie din oraşul Sibiu. „Vă invit pe toţi la vot, este foarte important să vină toţi românii la vot”, a spus aceasta.
Carmen Iohannis a votat la secţia 68, amenajată în Şcoala Gimnazială nr. 4 din oraşul Sibiu.
„E o zi foarte importantă: Astăzi am votat pentru România normală şi vă invit pe toţi la vot. Este foarte important să vină toţi românii la vot”, a spus soţia preşedintelui.
Întrebată dacă este optimistă de rezultat, Carmen Iohannis a răspuns afirmativ.
Preşedintele Klaus Iohannis a votat în Capitală, la o secţie organizată la Liceul „Jean Monnet”.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












