Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Mate
Bogdan Angheluta
Florin Caşotă
George Toader
Roxana Rosu

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
florin.casota@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.rosu@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Print Sales Manager
 
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0743 139 461; 031.825.62.36)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nerva Traian, nr. 3. et.1, sector 3, Bucureşti, cod poştal 031041
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Str. Nerva Traian, nr. 3, sector 3, Bucureşti, 031041
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Miza pe segmentul de business care a crescut exponenţial şi care influenţează direct sistemul medical din România Miza pe segmentul de business care a crescut exponenţial şi care influenţează direct sistemul medical din România

Piaţa locală a abonamentelor de sănătate a depăşit anul trecut pragul de un milion de unităţi, la împlinirea a două decenii de la apariţia serviciului. Profitul rezultat din avântul acestor pachete de prevenţie s-a reflectat, de-a lungul timpului, şi în reinvestiţii ale furnizorilor privaţi în sistemul naţional de sănătate. CEO-ul reţelei de sănătate Regina Maria explică de ce „furnizorii privaţi construiesc sistemul de sănătate din România” şi care sunt perspectivele acestui segment pe termen lung.

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
Tranziţia a mers cel mai prost în România: PIB-ul în euro a crescut între 1989 şi 2016 de patru ori, în Cehia de şase ori, iar în Polonia de şapte ori Tranziţia a mers cel mai prost în România: PIB-ul în euro a crescut între 1989 şi 2016 de patru ori, în Cehia de şase ori, iar în Polonia de şapte ori
ONE.ro
Ducesa de Cambridge, gest INCREDIBIL! "A scăpat-o, din neatenţie... Ducesa de Cambridge, gest INCREDIBIL! "A scăpat-o, din neatenţie...
Andreea Marin şi-a înnoit garderoba. Ce accesorii de lux a achiziţionat
8 asemănări izbitoare între nunţile surorilor Middleton
Descopera.ro
Rezerva MONDIALĂ, de care depinde existenţa omenirii, este în mare PERICOL. ''Nu ne-am gândit niciodată ce se va întâmpla asta'' Rezerva MONDIALĂ, de care depinde existenţa omenirii, este în mare PERICOL. ''Nu ne-am gândit niciodată ce se va întâmpla asta''
VIDEO. Descoperire SURPRINZĂTOARE făcută de NASA: oamenii au creat involuntar un nou câmp magnetic în jurul Terrei. ''Este chiar foarte bine. Pare că NE SCURGEM''
Ce se întâmplă în momentul MORŢII? Descoperire uriaşă a unui savant care a petrecut mult timp alături de muribunzi: ,,Este o mare CONTROVERSĂ''
Go4it.ro
S-a agăţat de o DRONĂ puternică care l-a ridicat la o altitudine de 330 de metri. Ce s-a întâmplat după aceea este înfricoşător [VIDEO] S-a agăţat de o DRONĂ puternică care l-a ridicat la o altitudine de 330 de metri. Ce s-a întâmplat după aceea este înfricoşător [VIDEO]
O femeie a mers la film cu un bărbat pe care îl întâlnea pentru prima dată. La scurt timp după aceea a dat-o în judecată, dintr-un motiv şocant. „Aşa ceva...”
Cum arată noul Galaxy S8 Active, fără ecran curbat
Csid.ro
10 trucuri pentru a păstra prospeţimea fructelor şi legumelor mai mult timp 10 trucuri pentru a păstra prospeţimea fructelor şi legumelor mai mult timp
Cele mai bune aplicaţii gratuite pentru slăbit
Câte minute trebuie să alergi ca să arzi caloriile din 2 felii de pizza

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax Group.