Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Mate
Bogdan Angheluta
Florin Caşotă
George Toader
Roxana Rosu

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
florin.casota@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.rosu@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Print Sales Manager
 
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0743 139 461; 031.825.62.36)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nerva Traian, nr. 3. et.1, sector 3, Bucureşti, cod poştal 031041
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Str. Nerva Traian, nr. 3, sector 3, Bucureşti, 031041
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Povestea timişorencei care a cumpărat eMAG. „Mi-a luat câteva luni doar ca să mă invite la sediu” Povestea timişorencei care a cumpărat eMAG. „Mi-a luat câteva luni doar ca să mă invite la sediu”

Timişoreanca Cristina Berta Jones a fost nevoită să-şi termine liceul în SUA, fără să-şi fi propus acest lucru, şi, spune ea, fără să aibă prea mulţi bani. După 22 de ani, ca Chief Operating Officer al fondului de investiţii Naspers, este responsabilă de tranzacţii de miliarde de euro. Ea l-a convins pe Iulian Stanciu să vândă eMAG.

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
SURPRIZĂ în guvernul Tudose. Schimbări pe bandă rulantă. DECIZIA luată în această dimineaţă SURPRIZĂ în guvernul Tudose. Schimbări pe bandă rulantă. DECIZIA luată în această dimineaţă
ONE.ro
Secretul succesului Andreei Liptak, devenită milionară în dolari Secretul succesului Andreei Liptak, devenită milionară în dolari
Ce avere are cosmonautul român Dumitru Prunariu. Pensia este uriaşă
Noul iubit al Rihannei, un personaj controversat.Familia lui, una dintre cele mai bogate din lume
Descopera.ro
VIDEO - Imagini ŞOCANTE. Un scenariu ORIBIL dintr-un film celebru a devenit realitate. Ce se întâmplă cu aceste femei este un COŞMAR VIDEO - Imagini ŞOCANTE. Un scenariu ORIBIL dintr-un film celebru a devenit realitate. Ce se întâmplă cu aceste femei este un COŞMAR
5 DESCOPERIRI uriaşe pe care nimeni nu le poate explica - FOTO
Anonymous a prezentat DOVADA că NASA ştie de existenţa vieţii extraterestre. ''Este cea mai importantă descoperire din istorie''
Go4it.ro
Kim Jong-un urăşte de moarte SUA şi Coreea de Sud, dar admiră în secret aceste companii. Cel mai nou smartphone lansat în Coreea de Nord vine cu câteva SURPRIZE. „Dacă făcea altcineva asta plătea despăgubiri de miliarde!” [FOTO] Kim Jong-un urăşte de moarte SUA şi Coreea de Sud, dar admiră în secret aceste companii. Cel mai nou smartphone lansat în Coreea de Nord vine cu câteva SURPRIZE. „Dacă făcea altcineva asta plătea despăgubiri de miliarde!” [FOTO]
10 ani de iPhone, în cifre. Cum a transformat acest smartphone o companie cu venituri de 19 miliarde de dolari într-un gigant cu vânzări de 216 miliarde de dolari [INFOGRAFIC]
Un expert avertizează: Kim Jong-un, la un pas de a avea cea mai puternică ARMĂ din istorie. Bombele nucleare sunt nimic pe lângă asta, iar un oraş ca New York poate fi eradicat [VIDEO]
Csid.ro
13 secrete pentru viaţă lungă şi sănătoasă 13 secrete pentru viaţă lungă şi sănătoasă
5 reguli de bază ca să nu te îngraşi la mare
Ce temperatură optimă trebuie să aibă aerul condiţionat pe caniculă

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax Group.