Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Mate
Bogdan Angheluta
Florin Caşotă
George Toader
Roxana Rosu

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
florin.casota@m.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.rosu@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Print Sales Manager
 
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0743 139 461; 031.825.62.36)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nerva Traian, nr. 3. et.1, sector 3, Bucureşti, cod poştal 031041
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Str. Nerva Traian, nr. 3, sector 3, Bucureşti, 031041
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

Descopera.ro
Marea FARSĂ din acest film celebru la care s-au uitat milioane de români. Câţi dintre voi şi-au dat seama? Marea FARSĂ din acest film celebru la care s-au uitat milioane de români. Câţi dintre voi şi-au dat seama?
Criminalul EVREU despre care nu vorbeşte nimeni. A UCIS zeci de milioane de oameni, inclusiv ROMÂNI. Este unul dintre cei mai mari ucigaşi din istorie
După 30 de ANI de stat într-o pungă, rămăşiţele lui Joseh Mengele, ''ÎNGERUL MORŢII'', au început să fie examinate. Ce au descoperit cercetătorii: ''Nu am mai văzut asta!''
Go4it.ro
CAUZA care a dus la explozia telefoanelor GALAXY NOTE7 este în sfârşit, cunoscută. Iată problema care a compromis peste 2 milioane de smartphone-uri Samsung CAUZA care a dus la explozia telefoanelor GALAXY NOTE7 este în sfârşit, cunoscută. Iată problema care a compromis peste 2 milioane de smartphone-uri Samsung
A fost lansat cel mai uşor ceas mecanic din lume - carcasa şi cureaua sunt bazate pe grafen
Dacă ai acest PROCESOR pe PC, serviciile secrete şi hackerii îţi pot controla computerul. Neglijenţă a producătorului sau o portiţă lăsată deschisă intenţionat? Ai face bine să îl schimbi!
Csid.ro
5 boli care produc balonare 5 boli care produc balonare
Fructul care te satură şi te ajută să slăbeşti
Trucul simplu care a ajutat-o pe Oprah să dea jos 20 de kilograme

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax Group.