Contacte

 
Nume
Functie
Email

Redactia

Ioana Mihai
Ioana Matei
Bogdan Angheluta
George Toader
Roxana Carcior

Redactor-sef 
Editor
Redactor
Editor foto
DTP

ioana.mihai@businessmagazin.ro
ioana.matei@businessmagazin.ro
bogdan.angheluta@businessmagazin.ro
george.toader@businessmagazin.ro
roxana.carcior@businessmagazin.ro
 
 
 
 
 
Marketing Brand
 
Beatrice Braileanu
 
Brand Manager Business Press
 

beatrice.braileanu@m.ro
 
 
 
 
Marketing Evenimente Manuela Panescu

Alecsandra Voicu
Business Events Producer
Producator Evenimente Business
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
alexandra.voicu@m.ro (0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
 
 
Management
Alexandru Matei
Cristian Hostiuc
Publisher
Director editorial
alexandru.matei@zf.ro
cristian.hostiuc@zf.ro
 
 
 
 
Vanzari
Marcela Tuila
Silvia Popa
Corina Tabaras
Print Sales Manager
 
Events Sales Manager
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
silvia.popa@m.ro (0747497144; 031.825.62.36)
corina.tabaras@m.ro(0737 348 423)
 
 
 
 
Tel. redactie:
Fax redactie:
031-825-62-49
031-825-62-18
031-825-62-85
 
 
 
 
 
Tel. evenimente:
Tel. advertising:
031-825-63-14
031-825-62-36
 
 
 
Adresa redactiei: strada Nerva Traian, nr. 3. et.1, sector 3, Bucureşti, cod poştal 031041
e-mail: redactia@businessmagazin.ro

Mediafax Group SA
Str. Nerva Traian, nr. 3, sector 3, Bucureşti, 031041
CUI:
RO 27189522
J40/6876/2010
Forma juridica: SA

 

Vama nu mai e ce-a fost Vama nu mai e ce-a fost

Sudul litoralului arată acum ca un imens şantier în contextul în care apar opţiuni de cazare atât pentru fanii all inclusive, cât şi pentru comunitatea de vamaioţi transformaţi în hipsteri, trendsetteri, bloggeri, microinfluenceri, creativi sau alte „specii” care resping standardizarea. Dacă pentru Mamaia cluburile şi viaţa de noapte au fost salvarea, cocktailul de opţiuni din sudul litoralului s-ar putea dovedi cea mai isteaţă reconversie din turismul românesc.

vezi continuarea

Contact:

 

Mihai Kogălniceanu - Event Sales Manager - Mobile: 0785.111.555 - E-mail: mihai.kogalniceanu@m.ro

 

Alexandru Matei - Business Unit Publisher - Mobile: 0766.606.994 - E-mail: alexandru.matei@zf.ro

ZF.ro
BREAKING NEWS: Lovitură pentru bugetari. Anunţul BOMBĂ făcut de guvernul Dăncilă. Termenul LIMITĂ este aproape. Toată lumea trebuie să... BREAKING NEWS: Lovitură pentru bugetari. Anunţul BOMBĂ făcut de guvernul Dăncilă. Termenul LIMITĂ este aproape. Toată lumea trebuie să...
BREAKING NEWS: Începe CRIZA ECONOMICĂ. După Turcia, se prăbuşeşte ITALIA, una dintre ţările preferate ale românilor. Ce urmează?
ONE.ro
Keanu Reeves s-a căsătorit în România! Partenera lui a dezvăluit totul! Keanu Reeves s-a căsătorit în România! Partenera lui a dezvăluit totul!
Preşedintele Macron, gelos pe soţia sa: "Coşmarul lui este să nu fie părăsit de Brigitte, să nu i-o fure alt bărbat"
AMI a fost secretara cântăreţei Andra. Cum era aceasta ca şefă
Descopera.ro
VIDEO Aşa ar putea arăta oamenii în VIITOR! Cercetătorii sunt cu un pas înaintea DEZASTRULUI. A fost inventat DISPOZITIVUL ce ne va ajuta să SUPRAVIEŢUIM sub apă VIDEO Aşa ar putea arăta oamenii în VIITOR! Cercetătorii sunt cu un pas înaintea DEZASTRULUI. A fost inventat DISPOZITIVUL ce ne va ajuta să SUPRAVIEŢUIM sub apă
VIDEO. Biblia va trebui REINTERPRETATĂ. Dovada găsită recent contrazice tot ce spune Biserica
Caz medical rar care i-a şocat chiar şi pe medici. Ce au găsit în stomacul unei tinere este demn de un scenariu de film HORROR - FOTO
Go4it.ro
GALAXY NOTE9 are o problemă de design pe care nu ne-am aştepta să o găsim pe un telefon de 1.000 de euro GALAXY NOTE9 are o problemă de design pe care nu ne-am aştepta să o găsim pe un telefon de 1.000 de euro
Chinezii de la VIVO lansează un nou telefon IEFTIN cu design de milioane. Producătorii cu renume nu reuşesc să ţină pasul
Primele imagini cu MATE 20, telefonul HUAWEI ultra performant care va propulsa compania peste SAMSUNG şi APPLE
Csid.ro
Rodia, un excelent afrodisiac Rodia, un excelent afrodisiac
Dr. Mihaela Bilic: cele mai bune sfaturi de slăbire VIDEO by CSID
Pepene galben: cum se consumă corect

Citarea se poate face în limita a 250 de semne. Nici o instituţie sau persoană (site-uri, instituţii mass-media, firme de monitorizare) nu poate reproduce integral scrierile publicistice purtătoare de Drepturi de Autor fără acordul Mediafax Group.