Cine conduce ofensiva Romtelecom pe piata de cablu TV si internet
Ovidiu Ghiman, care a condus operatiunile comerciale ale RCS&RDS in perioada in care compania a inregistrat cea mai mare crestere pe cablu si internet, face parte din boardul NextGen, compania de cablu a Romtelecom.
Patru dintre cei mai experimentati oameni din boardul Romtelecom, carora li adauga si Ovidiu Ghiman, 31 de ani, omul care a condus in ultimii cinci ani ofensiva comerciala agresiva a RCS&RDS pentru achizitia de clienti, sunt managerii care conduc compania de cablu NextGen Communications - o firma infiintata anul trecut, prin care gigantul din telefonia fixa incearca sa castige, incognito, noi clienti pe TV, internet si telefonie fixa.
Compania detinuta integral de Romtelecom a fost infiintata anul trecut si are aproximativ 30.000 de clienti in cele cateva localitati in care opereaza momentan: Giurgiu, Targu Jiu, Targu Carbunesti si Bumbesti Jiu.
Cititi mai multe despre intrarea Romtelecom pe piata de cablu TV si internet pe www.zf.ro.
Urmărește Business Magazin
Citeşte pe zf.ro
Citeşte pe alephnews.ro
Citeşte pe fanatik.ro
Citeşte pe smartradio.ro
Citeşte pe comedymall.ro
Citeşte pe MonitorulApararii.ro
Citeşte pe MonitorulJustitiei.ro
Citeşte pe zf.ro












